Rüyada haberi

Mukaddem H.(44) - İstanbul sordu : "Evvelsi gün garip bir rüya gördüm. rüyada haberi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada haberi, sosyal yaşamda başarıya, güvende yaşamaya, gıpta ile bakılan güce ermeye, güler yüzlü yaşlı kişiye, getirili yatırım gerçekleştireceğine, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, salih eşe, dingin bir hayat süreceğine, duygusal hayatın yolunda olduğuna, cömert yabancıya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda fena niyetli kimse tarafından fenalık görmeye, korktuğundan emin olmaya, kaprisli bir amire, sıkıntılı yaşama, maddi zorluğa işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu zorluklara göğüs gererek ümit ettiği varlığa, ümitsizlikten sonra düşlediği daha iyi kazanca, yenilgiden sonra ümit ettiği şana, uğraş vererek hasret duyduğu beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada haberi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada haberi
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu kati suretle hatırlanmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya denilen olgu, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuç olarak rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada haberi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.