Rüyada haberi olmadan evlenmek

Şehnaz C.(37) - İstanbul sordu : "rüyada haberi olmadan evlenmek yorumlar mısınız? "

Rüyada haberi olmadan evlenmek, güvende kalmaya, sağlıklı bir ömre, birikmiş paraya, şana ulaşmaya, faydalı işler ile meşgul olacağına, toplum yaşamında muvaffakiyete, bol şansa, hayallerin hayata geçeceğine, mülke gelecek berekete, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, problemlerden uzak bir hayatı olacağına delalettir. Aynı zamanda fena huylu bir yabancı tarafından fenalık görmeye, düşmanlığını göstermeyen kişiye, parasal kayba, yalancı bir insana, huzurunun bozulacağına yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte kavuştuğu hünere, hatalarının ardından elde ettiği temiz rızka, uğraşlarının sonunda hak ettiği beceriye, kaybettikten sonra hasret duyduğu toplu paraya işarettir.

"Rüyada haberi olmadan evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı hakkında bilmedikleriniz

rüyada haberi olmadan evlenmek
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve duyguları hisseder.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada haberi olmadan evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.