Rüyada haberi almak

Sinan E.(33) - Samsun sordu : "Aradığım nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde var fakat rüyada haberi almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada haberi almak, sağlığını kazanmaya, getirili uğraşlara, sakin bir hayatı olacağına, bol berekete, istenilen bir eşe, iyi şansa, faydalı işler yapacağına, malın temiz olmasına, ticari kazancı yüksek işler yapacağına, paraya gelecek artışa, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya delalettir. Ender olarak da sağlığın kötüleşeceğine, iyi hali kaybetmeye, sevimsiz bir hale düşmeye, kötülük görülmesine, fena huylu bir insan tarafından zarar görmeye delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu zorlukla birlikte hak edilen huzura, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu ticari kazanca, zahmetle düşlediği şana, zahmetle istediği mevkiye delalet eder.

"Rüyada haberi almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları hakkında bilinmeyenler

rüyada haberi almak
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. pek çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, yabancı insanların isimlerini bildirir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada haberi almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.