Rüyada haberci

Recep U.(29) - Malatya sordu : "Merhabalar. rüyada haberci yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada haberci, paraya gelecek berekete, huzurlu yaşayacağına, arzuların hayata geçeceğine, kendisini sevenlerle mutlu olmaya, devlette mevkiye çıkılacağına, verimli işler gerçekleştireceğine, hayali kurulan bir birlikteliğe, aşk hayatının iyi olacağına, zahmetsiz elde edilen servete, kısa sürede alınacak iyi haber almaya, hayırlı uğraşlara yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak çözümü karmaşık bir olayla yüzyüze gelineceğine, sıhhatin bozulacağına, zora düşmeye, saklanansırların açığa çıkacağına, sıkıntıdan kurtulamamaya işarettir. Bazı tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorlanarak kavuştuğu galibiyete, zorlukların sonrasında hak edilen temiz rızka, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu yüksek mertebeye, yardım alarak gözlediği mevkiye yorulur.

"Rüyada haberci" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada haberci
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuç olarak rüya görenin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olacak tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada haberci" yazısı izinsiz kopyalanamaz.