Rüyada haberci olmak

Eser Z.(20) - Mersin sordu : "İyi geceler; Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar burada yer buluyor fakat rüyada haberci olmak yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada haberci olmak, varlıklı kadına, yetenek sahibi bir insana, maddi külfeti bulunan dosttan kendini kurtarmaya, mutluluğa kavuşmaya, şöhrete ulaşılacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye, sevince ermeye, rahata, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, ettiği yeminine sadık kalacağına, ikili ilişkilerde huzura işaret eder. Aynı zamanda zora düşmeye, korktuğu şeyden emin olmaya, kötü niyetli bir amire, huzuru yitirmeye, değer kaybetmeye işaret eder. Farklı düşünen rüya alimleri derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen şana, zahmetle özlediği temiz rızka, zorlukların ardından ulaştığı az olan kazancının artacağına, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu ganimete yorulur.

"Rüyada haberci olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada haberci olmak
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün ortalama 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen garip hallerdir
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada haberci olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.