Rüyada haber

Hüseyin E.(43) - Batman sordu : "rüyada haber açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada haber, hak edilen güce ulaşmaya, samimi orta yaşlı kimseye, toplum yaşamında başarıya, tez zamanda alınacak müjdeli havadise, mal varlığına gelecek artışa, manevi yükü olan dosttan kurtulmaya, memuriyette mevkiye çıkılacağına, hünerli bir kişiye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, istenilen bir geleceğe, fakirlikten kurtulmaya delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da huzurunun bozulacağına, sırların meydana çıkmasına, fukaralığa, hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle dediler: Bu sıkıntıları aşarak umduğu büyük güce, mağlubiyetten sonra istediği yüksek mertebeye, zahmetle beklediği servete, sıkıntıya düşerek beklediği daha sağlıklı bir hayata işarettir.

"Rüyada haber" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada haber
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere neden olabilecek tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız yerlerin, tanımadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Ortalama bir insanın hayatının tahminen 3te 1ini, farklı bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 yılını uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada haber" yazısı izinsiz kopyalanamaz.