Rüyada haber yollamak

Ayşegül S.(19) - İsveç sordu : "Birkaç gün önce rüya gördüm. rüyada haber yollamak yorumlar mısınız? "

Rüyada haber yollamak, özlemi duyulan bir eşe, feraha kavuşmaya, kazancın verimli olacağına, hak edilmiş servete, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, hayırlı işlere, sevince erişileceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, arzuların yerine geleceğine, sağlıklı hayata, gelire gelecek bolluğa yorulmaktadır. Kimi zaman da ticari sorunlara, yoksulluğa, zora düşmeye, yalancı bir yabancıya, anlayışsız bir tanıdığa yorulur. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen temiz rızka, çektiği zorlukların sonunda hak ettiği toplu paraya, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği müjdeye, meşakkatle özlediği mevkiye yorulur.

"Rüyada haber yollamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri konusunda bilinmeyenler

rüyada haber yollamak
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada haber yollamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.