Rüyada haber vermek

Mürüde E.(38) - Azerbaycan sordu : "rüyada haber vermek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada haber vermek, istenilen bir kazanca, mutluluğa ermeye, sevdikleriyle yaşamaya, güvenli kalmaya, düşkünlükten uzak durmaya, huzur bulmaya, finansal yükü bulunan tanıdığından kendini kurtarmaya, şana kavuşmaya, yakında duyulacak sevindirici değişimlere, malın temiz olmasına, anlayışlı orta yaşlı adama delalet eder. Ayrıca korkuya başına gelmesine, düşmanlığını göstermeyen yöneticiye, hilekar insana, sıkıntılı hayata, huzuru yitirmeye delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu kaybettikten sonra hak ettiği varlığa, kaybettikten sonra kavuştuğu az olan kazancının artacağına, sıkıntı sonrasında özlediği başarıya, sıkıntıya düşerek kavuştuğu rahata delalet eder.

"Rüyada haber vermek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada haber vermek
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Yaklaşık gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada haber vermek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.