Rüyada haber spikeri görmek

Gülaydan K.(35) - Şırnak sordu : "hayırlı geceler; rüyada haber spikeri görmek açıklar mısınız? "

Rüyada haber spikeri görmek, bir kaç gün içinde öğrenilecek memnun edici değişimlere, güzel talihe, vefalı akrabaya, parasal yükü olan tanıdığından kendini kurtarmaya, ticari kazancı yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, yüksek ticari kazançlara, sevineceğine, paraya gelecek berekete, hayallerin hayata geçeceğine, verdiği sözünü yerine getirmeye, sevecen orta yaşlı akrabaya yorulmaktadır. Kimi zaman da yalancı bir düşmana, değer düşmesine, kaprisli bir amire, sıkıntıdan kurtulamamaya, düşmanlıktan emin olmaya delalet eder. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle derler: Bu uzun bir bekleyişin sonunda istediği güce, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı itibara, zamanla hayalini kurduğu ganimete, çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği rahatlığa yorulmaktadır.

"Rüyada haber spikeri görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada haber spikeri görmek
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuçta rüya görenin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek tabirlerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüyaların mesaj verici olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, mesajlara dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada haber spikeri görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.