Rüyada haber muhabiri görmek

Serdar T.(48) - Trabzon sordu : "Geçen gece rüya gördüm. rüyada haber muhabiri görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada haber muhabiri görmek, aşk hayatının iyi gittiğine, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, yüksek mevkiye yükseleceğine, sağlığını kazanmaya, dostluklarında başarıya, güvenli hissetmeye, isteklerin yerine geleceğine, mutluluğa, refah dolu günlere, feraha kavuşmaya, sevecen yaşlı adama delalettir. Kimi zaman da mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, cahil bir amire, zora düşmeye, kötülük görülmesine, sıkıntı verici bir olayla karşılaşılacağına yorulmaktadır. Bir takım alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya kaybettikten sonra kavuştuğu nimete, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu yüksek mertebeye, yenilgiden sonra hasret duyduğu hünere, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı şöhrete işarettir.

"Rüyada haber muhabiri görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada haber muhabiri görmek
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada haber muhabiri görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.