Rüyada haber iletmek

Emine İ.(47) - Denizli sordu : "rüyada haber iletmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada haber iletmek, sosyal yaşamda tatmine, şöhrete erişmeye, fakirlikten sıyrılmaya, bol kısmete, emniyette olmaya, büyük güce ermeye, duygusal külfeti bulunan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, bir kaç gün içinde duyulacak iyi havadise, sevineceğine, yüksek makama gelineceğine, arzuların yerine geleceğine delalet eder. Ender olarak da düşmanlığını göstermeyen düşmana, fenalık görülmesine, hilekar kimseye, fakirliğe, üzüntüden sıyrılamamaya işarettir. Kimi ulemalar şöyle dediler: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda ulaştığı kazanca, başarısızlıktan sonra ulaştığı büyük güce, meşakkatle özlediği toplu paraya, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği şerefe yorulmaktadır.

"Rüyada haber iletmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları konusunda bilinmeyenler

rüyada haber iletmek
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının yaklaşık üçte birini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok nokta üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada haber iletmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.