Rüyada haber güvercini

Bilgiye V.(48) - Almanya sordu : "Sitenizi birkaç zamandır sıklıkla okudum. rüyada haber güvercini açıklayabilir misiniz? "

Rüyada haber güvercini, rızkın hayırlı olmasına, sevince kavuşulacağına, rahatlığa, bol kazanca, taleplerin yerine geleceğine, sevecen orta yaşlı akrabaya, hayırlı işler ile meşgul olacağına, verdiği söze sadık durulacağına, getirili atılım gerçekleştireceğine, sakin bir hayatı olacağına, emniyette olmaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de huzurunun kaçacağına, korkulanın gerçekleşmesine, iyi hali kaybetmeye, can sıkıcı vaziyete düşmeye, değer yitirmeye delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Bu yenilgiden sonra istediği galibiyete, sıkıntı çekerek hak ettiği refaha, sıkıntıya düşerek elde ettiği beceriye, cefa çekerek hasret duyduğu ferahlığa delalet eder.

"Rüyada haber güvercini" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada haber güvercini
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada haber güvercini" yazısı izinsiz kopyalanamaz.