Rüyada haber göndermek

Karip N.(37) - Amasya sordu : "Üç gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada haber göndermek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada haber göndermek, sevince kavuşulacağına, sağlığını kazanmaya, mutluluğa ermeye, aydınlık yarınlara, varlıklı kimseye, şöhrete sahip olunacağına, kazançlı atılımlar gerçekleştireceğine, merhametli arkadaşa, bol şansa, kazanca gelecek fazlalığa, paranın kazançlı olacağına yorulur. Aynı zamanda fukaralığa, değer yitirmeye, eğitimsiz bir kimseye, iyi hali kaybetmeye, kötü huylu bir amir tarafından fenalık görmeye işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda özlediği itibara, zahmetle istediği beceriye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu mala, çektiği zorlukların sonunda özlediği beceriye delalet eder.

"Rüyada haber göndermek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada haber göndermek
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada haber göndermek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.