Rüyada haber gelmesi

Erdal R.(42) - Eskişehir sordu : "Selam, rüyada haber gelmesi açıklar mısınız? "

Rüyada haber gelmesi, iyi uğraşlara gireceğine, rızkın temiz olacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan ziynete, büyük güce ulaşmaya, fakirlikten sıyrılmaya, manevi yükü bulunan dosttan kurtulmaya, kısa zamanda öğrenilecek hayırlı havadise, hayırlı işler yapacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, üne kavuşmaya, eşiyle gülmeye yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da düşmanlıktan emin olmaya, sıkıntıya düşmeye, değer düşmesine, sıhhatin kötüleşeceğine, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği ferahlığa, zahmetle elde ettiği kazanca, zorlukla birlikte istediği ticari kazanca, sıkıntıları aşarak kavuştuğu iyiliğe işarettir.

"Rüyada haber gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar hakkında merak edilenler

rüyada haber gelmesi
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının ortalama üçte birini, başka bir tabirle ortalama 75 yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, göstergelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada haber gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.