Rüyada haber duymak görmek

Muhammer N.(26) - Diyarbakır sordu : "rüyada haber duymak görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada haber duymak görmek, sağlığını kazanmaya, sevince, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, arzu edilen güce ermeye, kolay elde edilen servete, yakın zamanda alınacak mutlu edici değişimlere, akrabalarla muhabbete, yağmura, üne ermeye, güler yüzlü genç kadına, güzel işlere yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da kötü niyetli akraba tarafından zarar görmeye, iyi hali kaybetmeye, korkulanın gerçekleşmesine, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, fakirliğe delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle yorumlarlar: Bu yardım alarak düşlediği daha iyi kazanca, cefa ile birlikte ümit ettiği nimete, yardım alarak elde ettiği beceriye, bir kişiden yardım isteyerek beklediği ferahlığa işaret eder.

"Rüyada haber duymak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda bilmedikleriniz

rüyada haber duymak görmek
  • Yaklaşık bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle yorumdan rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara yol açabilecek yorumlamalardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada haber duymak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.