Rüyada haber beklemek

Tolga S.(37) - Azerbaycan sordu : "Selam, rüyada haber beklemek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada haber beklemek, sevince, rahatlamaya, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, elinden her iş gelen bir kimseye, salih çocuğa, zorluk çekmeden elde edilen mülke, mülke gelecek berekete, sosyal yaşamda huzura, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı gelişmelere, büyük kuvvete, manevi külfeti olan tanıdıktan uzaklaşılacağına yorulur. Kimi zaman da bencil bir kimseye, korktuğu şeyden emin olmaya, rahatının kaçacağına, kötülük görmeye, sıkıntıya yaşama işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların sonunda beklediği ticari kazanca, mağlubiyetten sonra özlediği iyiliğe, mağlubiyetten sonra kavuştuğu galibiyete, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği ferahlığa delalet eder.

"Rüyada haber beklemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları hakkında en çok merak edilenler

rüyada haber beklemek
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada haber beklemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.