Rüyada haber almak ne demek

Salih Ü.(45) - Gaziantep sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm rüyalar web sitenizde yer buluyor ancak rüyada haber almak ne demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada haber almak ne demek, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, bol kazanca, hayırlı uğraşlara gireceğine, ettiği yeminine bağlı duracağına, cömert insana, tatlı dilli orta yaşlı kadına, mutlu geleceğe, zahmetsiz kazanılan rızka, kendisini sevenlerle yaşamaya, sevince ermeye, gönül ilişkisinin iyi gittiğine yorulur. Nadiren de sıkıntıya düşmeye, saklanansırların meydana döküleceğine, hoşnutsuz duruma düşmeye, kötü bir durumla yüzleşileceğine, korkulanın olmasına işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu rüya zorlukların sonrasında beklediği başarıya, sıkıntı çekerek düşlediği rahata, umudunu kestikten sonra düşlediği haysiyete, umudunu kestikten sonra gözlediği daha iyi bir hayata delalettir.

"Rüyada haber almak ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada haber almak ne demek
  • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Uyandıktan 10 dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada haber almak ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.