Rüyada haber almak için

Zafer K.(20) - Diyarbakır sordu : "Merhabalar. Aradığım hemen hemen bütün tabirler burada yer buluyor ama rüyada haber almak için yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada haber almak için, şöhrete erişmeye, görgülü yaşlı tanıdığa, mutlu günlere, alın teriyle kazanılan ganimete, arzu edilen güce ulaşmaya, kısa zamanda duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, faydalı işlere, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, iyi talihe, büyük mertebeye çıkacağına, sevince ermeye işaret eder. Kimi zaman da üzülmeye, ticari sorunlara, maddi sıkıntıya, sırların meydana çıkacağına, kötü bir olayla yüzleşileceğine yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra gözlediği berekete, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu toplu paraya, zahmetle hak edilen huzura, zahmet çekerek kavuştuğu hayra delalettir.

"Rüyada haber almak için" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada haber almak için
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada haber almak için" yazısı izinsiz kopyalanamaz.