Ruyada ha

Mehmet B.(19) - Diyarbakır sordu : "Bir iki gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. ruyada ha açıklayabilir misiniz? "

Ruyada ha, yüksek mevkiye ulaşacağına, salih çocuğa, güzel şansa, temiz zenginliğe, hayırlı işler gerçekleştireceğine, ferahlığa, faydalı uğraşlara gireceğine, eli açık yöneticiye, mutlu olmaya, ulaşılan kuvvete ulaşmaya, sosyal yaşamda başarıya işaret eder. Olumsuz yorum olarak değer yitirmeye, saklanansırların ortaya çıkacağına, düşmanlık görmeye, mutsuzluktan kurtulamamaya, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri derler ki: Bu rüya cefa ile birlikte hasret duyduğu galibiyete, cefa çektikten sonra özlediği şerefe, cefa çektikten sonra ümit ettiği kazanca, uğraşarak özlediği zenginliğe yorulur.

"Ruyada ha" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları hakkında en çok merak edilenler

ruyada ha
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Tahminen bir insanın ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir tabirle ortalama 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. bir çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada ha" yazısı izinsiz kopyalanamaz.