Rüyada ha harfini görmek

Metin C.(30) - Mersin sordu : "Bulamadığım hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde var ama rüyada ha harfini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ha harfini görmek, verilen sözün tutulacağına, paranın temiz olacağına, şana erişmeye, emniyetli yaşamaya, güzel şansa, külfetsiz kazanılan ganimete, yetenek sahibi bir insana, ilişkisinin yolunda olduğuna, huzurlu olacağına, görgülü genç akrabaya, maddi sıkıntılardan uzak durmaya yorulur. Bazen de üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine, kötü niyetli bir tanıdığa, çözümü zor bir durumla yüzleşileceğine, rahatı yitirmeye, mutsuzluktan kurtulamamaya delalettir. Kimi alimler şöyle derler ki: Görülen rüya mağlubiyetten sonra hak edilen zenginliğe, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu itibarlı mertebeye, sıkıntıyla hasret duyduğu daha iyi kazanca, uğraşlarının sonunda düşlediği rahatlığa yorulmaktadır.

"Rüyada ha harfini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı ile alakalı bilinmeyenler

rüyada ha harfini görmek
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya tabircisi, kati suretle tabirden kişinin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel problemlere sebep olacak değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının ortalama üçte birini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız illerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ha harfini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.