Rüyada h

İlkem S.(32) - Karabük sordu : "Paylaştıklarınızı uzun zamandır dikkatle okuyorum. rüyada h yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada h, yüksek mertebeye çıkılacağına, tez zamanda öğrenilecek memnun edici havadise, temiz ziynete, mal varlığına gelecek bolluğa, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, duygusal yükü bulunan tanıdığından uzak durulacağına, hayırlı çocuğa, külfetsiz elde edilen mülke, kazancın bereketli olacağına, toplum yaşamında feraha yorulur. Ayrıca kötü niyetli bir düşman tarafından zarar görmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, dara düşmeye, saklanansırların açığa döküleceğine, iyi hali yitirmeye işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle dediler ki: Görülen rüya zahmetle birlikte hak edilen temiz rızka, zahmetle birlikte umduğu saygınlığa, mağlubiyetten sonra beklediği berekete, mağlubiyetten sonra ulaştığı mutluluğa yorulmaktadır.

"Rüyada h" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada h
  • Uykuda en sık hissedilen duygulardan biri korkudur. Negatif hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada h" yazısı izinsiz kopyalanamaz.