Rüyada h harfi görmek

Muhammet Ş.(35) - İzmir sordu : "Açık ara internette bulunan en büyük rüya internet sitesi burası. rüyada h harfi görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada h harfi görmek, yeminine sadık olunacağına, mutluluğa ermeye, sevinmeye, sevecen orta yaşlı kimseye, emniyette yaşamaya, hüner sahibi bir kimseye, isteklerin hayata geçeceğine, rızkın kazançlı olmasına, eli açık yabancıya, ulaşılan kuvvete ermeye, uzun ömre delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da hoşnutsuz hale gelmeye, fenalık görülmesine, değer yitirmeye, fakirliğe, ferahının bozulacağına işaret eder. Bazı durumlar için de alimler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu başarıya, uğraş vererek hasret duyduğu hünere, zorluklara göğüs gererek gözlediği güce, sıkıntıyla hak edilen daha iyi bir hayata işaret eder.

"Rüyada h harfi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada h harfi görmek
  • Uyandıktan 10 dk. sonra %90ını hatırlamayız.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada h harfi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.