Rüyada gay olduğunu görmek

Peren L.(43) - Adana sordu : "Merhabalar. rüyada gay olduğunu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada gay olduğunu görmek, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, güvenli yaşamaya, ilişkisinin iyi olacağına, mutluluk dolu yarınlara, faydalı işlere, karmaşadan uzak kalacağına, finansal yükü olan kimseden uzak durmaya, sağlığa, imrenilen bir ilişkiye, mala gelecek artışa, büyük makama ulaşılacağına delalettir. Nadiren de zorluğa düşmeye, rahatının kaçacağına, ticaret alanında kayba, fenalığını saklayan kimseye, sıkıntılı yaşama yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla özlediği nimete, zorlukla hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, zahmetle hak edilen başarıya, uzun bir bekleyişin sonunda istediği az olan kazancının artacağına delalet eder.

"Rüyada gay olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile alakalı bilinmeyenler

rüyada gay olduğunu görmek
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Bir çok hayvan ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gay olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.