Rüyada gammaz

Pınar U.(35) - Fransa sordu : "Hayırlı akşamlar, Gördüğüm hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor fakat rüyada gammaz açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada gammaz, bir kaç hafta içinde duyulacak sevindirici haber almaya, kazancın temiz olacağına, becerikli bir kimseye, arzuların gerçekleşeceğine, üne ulaşmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, sağlığa, mülke gelecek bolluğa, maddi külfeti olan dosttan uzaklaşmaya, bol kısmete, varlıklı tanıdığa delalettir. Olumsuz anlamda ferahının kaçacağına, korkulanın gerçekleşmesine, cimri bir yöneticiye, fena niyetli bir yabancı tarafından fenalık görmeye, kötülükten emin olunacağına işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya cefa çekerek özlediği temiz rızka, uzun süren çabaların sonunda hak edilen berekete, sıkıntı çekerek elde ettiği ganimete, hatalarının ardından elde ettiği ferahlığa delalet eder.

"Rüyada gammaz" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları ile alakalı bilinmeyenler

rüyada gammaz
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen garip hallerdir
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gammaz" yazısı izinsiz kopyalanamaz.