Rüyada galoş

Gönül U.(24) - Konya sordu : "rüyada galoş yorumlar mısınız? "

Rüyada galoş, şöhrete ulaşmaya, mutluluğa kavuşmaya, kazancın bereketli olmasına, sevineceğine, yetenek sahibi bir kimseye, kolay elde edilen servete, bereketli günlere, hoşgörülü genç adama, arzuların gerçekleşeceğine, bol kazanca, merhametli evlada işarettir. Nadiren de korktuğu şeyden emin olunacağına, iş sebebiyle geçim zorluğuna, parasal zorluğa, sağlığın kötüleşeceğine, sıkıntıya düşmeye işarettir. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu rüya yenilgiden sonra umduğu servete, zorlukları aşarak umduğu daha iyi kazanca, uğraşarak beklediği kazanca, sıkıntı sonrasında kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata delalettir.

"Rüyada galoş" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada galoş
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada galoş" yazısı izinsiz kopyalanamaz.