Rüyada galip ismi

Muharrem Z.(32) - Kırklareli sordu : "Geçen gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada galip ismi yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada galip ismi, hoşsohbet orta yaşlı yabancıya, manevi yükü olan arkadaştan yakasını kurtarmaya, cömert tanıdığa, alın teriyle kazanılan ziynete, feraha kavuşmaya, mutluluğu bulmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, özlemi duyulan bir geleceğe, sağlıklı bir ömre, kazancın hayırlı olacağına, kolay kazanılan rızka delalettir. Olumsuz yorum olarak iyi hali kaybetmeye, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, kötü niyetli bir kişiye, can sıkıcı duruma gelmeye işaret eder. Bazen de rüya uzmanları dediler ki: Görülen rüya zorluklarla mücadele ederek ulaştığı feraha, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği daha iyi kazanca, ümitsizlikten sonra hak ettiği şerefe, meşakkatle hayalini kurduğu temiz rızka delalet eder.

"Rüyada galip ismi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile alakalı merak edilenler

rüyada galip ismi
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini bildirir.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşantımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. pek çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada galip ismi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.