Rüyada galip gelmek

Eray S.(42) - Bitlis sordu : "Rüya tabirlerinizi birkaç yıldır ilgiyle inceliyorum. rüyada galip gelmek açıklar mısınız? "

Rüyada galip gelmek, paraya gelecek berekete, problemlerden arınmış olacağına, cömert adama, hoşsohbet yaşlı kimseye, sevinmeye, istenilen bir ilişkiye, duygusal hayatın iyi gittiğine, şana ulaşılacağına, güvende yaşamaya, getirili girişimler yapacağına, ulaşılan kuvvete yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak kötü niyetli bir tanıdık tarafından fenalık görmeye, hilekar yöneticiye, korkuya olmasına, sıkıntılı yaşama, rahatının bozulacağına işarettir. Bazen de yorumcular derler ki: Görülen rüya cefa çekerek hayalini kurduğu haysiyete, zorlukların ardından gözlediği iyiliğe, sıkıntı çekerek umduğu beceriye, sıkıntıyla düşlediği paraya yorulmaktadır.

"Rüyada galip gelmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada galip gelmek
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. pek çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada galip gelmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.