Rüyada galeta görmek

Gül İ.(32) - Kahramanmaraş sordu : "İyi günler, Aradığım neredeyse tüm yorumlar burada yer buluyor ancak rüyada galeta görmek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada galeta görmek, hayırlı işler ile meşgul olacağına, arzuların hayata geçeceğine, imrenilen bir eşe, dostluklarında başarıya, güvende hissetmeye, rızkın kazançlı olacağına, beceri sahibi bir insana, devlette mertebeye geleceğine, mutluluğa ermeye, gelire gelecek fazlalığa, kısa zamanda öğrenilecek iyi gelişmelere yorulur. Kimi zaman da sıkıntılı hayata, saklanansırların ortaya çıkacağına, fenalığını saklayan yöneticiye, kötülük görmeye, rahatı kaybetmeye yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Görülen rüya zorlukla birlikte hasret duyduğu rahatlığa, sıkıntı çekerek kavuştuğu az olan kazancının artacağına, zahmet çekerek elde ettiği güce, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği mala delalet eder.

"Rüyada galeta görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri konusunda bilinmeyenler

rüyada galeta görmek
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle yorumdan kişinin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara yol açacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumu konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada galeta görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.