Rüyada galeri görmek

Hülya K.(28) - Adana sordu : "Selamlar, Açık ara internette bulunan en ayrıntılı rüya tabiri internet sitesi burası. rüyada galeri görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada galeri görmek, hayırlı işler yapacağına, kısa sürede duyulacak sevindirici haber almaya, ticari kazancı yüksek girişim gerçekleştireceğine, kuvvete, duygusal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına, yetenek sahibi bir kişiye, zengin amire, verdiği sözünü tutacağına, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, huzurlu olacağına, emniyette olmaya delalet eder. Bir diğer yoruma göre de üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine, korkuya olmasına, fena niyetli bir yönetici tarafından fenalık görmeye, can sıkıcı bir duruma düşmeye, saklanansırların ortaya döküleceğine delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlukla birlikte umduğu zafere, zorlukların ardından gözlediği itibarlı mertebeye, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu daha iyi kazanca, verdiği uğraşların sonunda umduğu başarıya işaret eder.

"Rüyada galeri görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada galeri görmek
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada galeri görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.