Rüyada galaya gitmek

Zümrüt T.(30) - Konya sordu : "Yorumlarınızı kısa bir süredir dikkatlice okudum. Bulamadığım hemen hemen bütün tabirler sitenizde yer buluyor fakat rüyada galaya gitmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada galaya gitmek, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, emniyetli hissetmeye, iyi uğraşlara gireceğine, bonkör tanıdığa, sevineceğine, ferahlamaya, büyük mertebeye ulaşılacağına, içten davranan orta yaşlı kimseye, imrenilen bir kazanca, parasal yükü olan akrabadan yakasını kurtarmaya, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye delalettir. Bunlarla birlikte sıhhatin yitirileceğine, hilekar kimseye, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, ticaret alanında problemlere, fena niyetli akraba tarafından fenalık görmeye işaret eder. Bazı alimler dediler ki: Bu zorlukların ardından hayalini kurduğu onura, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı rahata, hatalarının ardından hasret duyduğu toplu paraya, başarısızlıktan sonra özlediği daha sağlıklı bir hayata delalet eder.

"Rüyada galaya gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada galaya gitmek
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görülür.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, işaretlere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da kapalı olarak gelecekte haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada galaya gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.