Rüyada galatasaray

Muhammet I.(32) - Hatay sordu : "Bu gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada galatasaray açıklayabilir misiniz? "

Rüyada galatasaray, sevince, dostluklarında başarıya, yeminin tutulacağına, manevi yükü bulunan dosttan kurtulmaya, maddiyata gelecek artışa, sorunlardan uzak kalacağına, şöhrete ulaşmaya, güvenli olmaya, planların hayata geçeceğine, mutluluğa ermeye, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına delalet eder. Ayrıca kötü niyetli akraba eliyle zarar görmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, yalancı kimseye, anlayışsız bir yöneticiye, üzülmeye işarettir. Bir takım rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zorluklarla mücadele ederek istediği büyük güce, meşakkatle birlikte elde ettiği hünere, yenilgiden sonra hak ettiği toplu mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu müjdeye yorulmaktadır.

"Rüyada galatasaray" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada galatasaray
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Tanımadığımız illerin, yabancı insanların isimlerini söyler.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada galatasaray" yazısı izinsiz kopyalanamaz.