Rüyada galatasaray görmek

Özlem T.(35) - Ankara sordu : "Üç gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada galatasaray görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada galatasaray görmek, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, bol kısmete, huzurlu olmaya, tez zamanda duyulacak hayırlı habere, yüksek ticari kazançlara, sağlığını kazanmaya, verimli uğraşlar yapacağına, malın verimli olacağına, devlette makama geleceğine, sevecen genç akrabaya, maddi zorluklardan uzak durmaya yorulur. Ender olarak da zulüm görülmesine, dara düşmeye, düşmanlığını göstermeyen yöneticiye, sıkıntıya yaşantıya, ferahının kaçacağına yorulur. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak hasret duyduğu mala, uzun süren çabaların sonunda özlediği galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek gözlediği az olan kazancının artacağına, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu varlığa delalettir.

"Rüyada galatasaray görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada galatasaray görmek
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Ortalama bir insan yaşamının ortalama üçte birini, başka bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada galatasaray görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.