Rüyada galatasaray forması giymek

Hamis I.(25) - Kahramanmaraş sordu : "rüyadanegörmeki birkaç zamandır sıklıkla okudum. rüyada galatasaray forması giymek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada galatasaray forması giymek, güce ulaşmaya, akrabalarla mutlu olmaya, huzura ermeye, ettiği yeminini yerine getireceğine, güvenli olmaya, ticari kazancı yüksek girişimler gerçekleştireceğine, vefakar evlada, yüksek şansa, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, gönül ilişkisinin iyi olacağına, beklentilerin yerine geleceğine delalettir. Başka görüşlere göre de sırların meydana çıkmasına, ticaret alanında sıkıntıya, korkuya olmasına, üzücü bir olayla karşılaşılacağına, üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine yorulur. Bir takım yorumcular şöyle yorumlarlar: Bu rüya ümitsizlikten sonra elde ettiği varlığa, zahmet çekerek gözlediği mutluluğa, meşakkatle birlikte kazandığı rahata, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği mala delalet eder.

"Rüyada galatasaray forması giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada galatasaray forması giymek
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada galatasaray forması giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.