Rüyada galatasaray bayrağı görmek

Hülya V.(30) - Kayseri sordu : "rüyada galatasaray bayrağı görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada galatasaray bayrağı görmek, işte makama ulaşılacağına, sözlerin tutulacağına, iyi gelire, mutluluğa ermeye, finansal külfeti olan birinden kurtulmaya, salih arkadaşa, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, iyi uğraşlara gireceğine, güvenli olmaya, arkadaşlarıyla birlikte yaşamaya, duygusal hayatın iyi gittiğine yorulur. Ender olarak da kötü bir durumla karşılaşılacağına, saklanansırların açığa döküleceğine, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, kötü huylu bir yönetici tarafından fenalık görmeye, kıymet düşmesine delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında hasret duyduğu daha iyi kazanca, sıkıntılarının sonunda kazandığı feraha, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı daha iyi kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği iyiliğe işarettir.

"Rüyada galatasaray bayrağı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada galatasaray bayrağı görmek
  • Ortalama olarak gece boyunca iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri endişedir. Negatif hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, göstergelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada galatasaray bayrağı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.