Rüyada galata kulesi görmek

Armankegam C.(27) - Mersin sordu : "hayırlı günler; rüyada galata kulesi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada galata kulesi görmek, sevince kavuşmaya, manevi külfeti olan akrabadan uzaklaşmaya, vefakar evlada, sıcakkanlı yaşlı insana, zenginliğe, güzel uğraşlara gireceğine, şöhrete erişmeye, yüksek makama geleceğine, bol gelire, külfetsiz elde edilen ziynete, mutluluğa kavuşmaya işarettir. Bir diğer yoruma göre de saklanansırların ortaya çıkacağına, parasal probleme, ticaret kaynaklı üzüntüye, yalancı kimseye, kötü niyetli bir kişi eliyle fenalık görmeye yorulur. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu rüya umudunu kestikten sonra umduğu mala, zorlukla birlikte düşlediği iyi bir geleceğe, mağlubiyetten sonra hak edilen rahata, zahmetle hak edilen toplu mala delalettir.

"Rüyada galata kulesi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada galata kulesi görmek
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, ipuçlarına göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen garip durumlardır
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuçta rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel problemlere neden olacak değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada galata kulesi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.