Rüyada galaksi görmek

Tolga V.(47) - Manisa sordu : "Rüya yorumlarınızı bir kaç gündür ilgiyle inceledim. Gördüğüm hemen hemen bütün yorumlar burada bulunabiliyor ama rüyada galaksi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada galaksi görmek, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, yüksek şansa, refah dolu yarınlara, güvende hissetmeye, huzur bulmaya, taleplerin gerçekleşeceğine, duygusal hayatın iyi gittiğine, mutluluğa ermeye, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, faydalı uğraşlara gireceğine delalet eder. Bazen de üzüntüden sıyrılamamaya, huzuru kaybetmeye, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, kötü niyetli akraba eliyle fenalık görmeye yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle dediler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda umduğu zenginliğe, sıkıntı sonrasında ümit ettiği ferahlığa, meşakkatle birlikte ulaştığı mülke, zorlukları aşarak ümit ettiği zenginliğe delalet eder.

"Rüyada galaksi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada galaksi görmek
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Yaklaşık olarak gecede birkaç saat rüya görürüz.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının ortalama üçte birini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada galaksi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.