Rüyada gala çiçeği görmek

İlhan A.(45) - Aydın sordu : "rüyada gala çiçeği görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada gala çiçeği görmek, dostluklarında tatmine, ulaşılan güce ermeye, mutluluk dolu günlere, tertemiz ganimete, bol kısmete, mal varlığına gelecek bolluğa, getirili işler gerçekleştireceğine, iyi uğraşlara, sağlıklı bir ömre, sevince ermeye, yakın zamanda duyulacak sevindirici değişimlere delalettir. Aynı zamanda korkuya gerçekleşmesine, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, değer düşmesine, kötü niyetli bir düşman tarafından zarar görmeye, kötülük görmeye yorulmaktadır. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle derler: Bu rüya sıkıntılarının sonunda kavuştuğu beceriye, uğraşarak istediği rahatlığa, mağlubiyetten sonra ulaştığı beceriye, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği mutluluğa yorulur.

"Rüyada gala çiçeği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları ile ilgili merak edilenler

rüyada gala çiçeği görmek
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler gibi pek çok etken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gala çiçeği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.