Rüyada gaita yemek

Ergün A.(46) - Samsun sordu : "rüyada gaita yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gaita yemek, parasal külfeti bulunan birinden yakasını kurtarmaya, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli haber duymaya, yeminini tutacağına, ilişkisinin iyi olacağına, ferahlığa, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, işte makama ulaşacağına, emniyette kalmaya, servete, sakin bir hayatı olacağına, iyi kısmete işarettir. Aynı zamanda iyi hali yitirmeye, parasal sıkıntıya, korktuğu şeyden emin olmaya, sıkıntılı yaşantıya, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya delalet eder. Bazı ulemalar şöyle dediler ki: Bu rüya uğraş vererek hak edilen itibarlı mertebeye, zorlanarak özlediği toplu paraya, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu mutluluğa, zorlukları aşarak beklediği şerefe işarettir.

"Rüyada gaita yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada gaita yemek
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
  • Tabirlerin yol gösterici olduğu mutlaka hesaba katılmalı, göstergelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Yaklaşık bir insan hayatının tahmini üçte birini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaita yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.