Rüyada gaita yaptığını görmek

Halil Z.(26) - Kayseri sordu : "İyi sabahlar, rüyada gaita yaptığını görmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada gaita yaptığını görmek, yüksek kısmete, devlette makama ulaşacağına, külfetsiz elde edilen rızka, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, temiz nimete, ilişkisinin yolunda olduğuna, zengin akrabaya, mutlu olmaya, parasal külfeti bulunan kişiden uzak durulacağına, istenilen bir mutluluğa, beceri sahibi bir kişiye yorulmaktadır. Aynı zamanda iyi hali kaybetmeye, maddi zorluğa, ticari zarara, zulüm görmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya işaret eder. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle dediler: Bu rüya zahmetle birlikte beklediği galibiyete, zorluklara göğüs gererek hak edilen mala, çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği toplu paraya, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu yüksek mertebeye işarettir.

"Rüyada gaita yaptığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada gaita yaptığını görmek
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada gaita yaptığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.