Rüyada gaita yapmak

Sunar R.(25) - İstanbul sordu : "rüyada gaita yapmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada gaita yapmak, sevineceğine, memuriyette makama geleceğine, faydalı uğraşlara gireceğine, birikmiş mala, hayali kurulan bir mutluluğa, karlı girişim gerçekleştireceğine, hoşgörülü orta yaşlı akrabaya, maddi külfeti bulunan birinden uzaklaşmaya, tez zamanda öğrenilecek iyi değişimlere, mal varlığına gelecek artışa, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya delalettir. Olumsuz anlamda kötülük görmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, kötü huylu akraba tarafından zarar görmeye, can sıkıcı bir duruma düşmeye, zararlı bir insana delalet eder. Bazen de rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek kavuştuğu kazanca, sıkıntılarının sonunda hak edilen zafere, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği servete, sıkıntılarının sonunda hak ettiği rahata işarettir.

"Rüyada gaita yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada gaita yapmak
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Ortalama her gece bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Tahminen bir insanın hayatının tahminen 3te 1ini, farklı bir yorumla tahmini 75 yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaita yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.