Rüyada gaita görmek

Azitta Z.(23) - İstanbul sordu : "Tabirlerinizi epeydir yakından okuyorum. Aradığım neredeyse tüm tabirler web sitenizde var ancak rüyada gaita görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada gaita görmek, verilen sözün yerine getirileceğine, tertemiz ganimete, kısa sürede duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, hoşsohbet yaşlı kadına, sağlıklı yaşamaya, ikili ilişkilerde feraha, mutlu geleceğe, yüksek gelire, güvende olmaya, iyi uğraşlara gireceğine, büyük mevkiye geleceğine işarettir. Ender olarak da kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, yoksulluğa, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, iş sebebiyle üzüntüye işarettir. Bazı durumlarda da tabirciler derler ki: Görülen rüya meşakkatle hasret duyduğu sevince, sıkıntıyla kazandığı ganimete, umudunu kestikten sonra beklediği onura, zorluklarla mücadele ederek umduğu rahatlığa işaret eder.

"Rüyada gaita görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması konusunda merak ettikleriniz

rüyada gaita görmek
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahmini üçte birini, farklı bir yorumla tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaita görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.