Rüyada gaipten sesler

Esti E.(42) - İstanbul sordu : "rüyada gaipten sesler yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gaipten sesler, hayali kurulan bir eşe, mutluluğa, kolay kazanılan ziynete, kısa sürede duyulacak iyi değişimlere, kazancın kazançlı olmasına, iyi zamanlara, duygusal hayatın iyi olacağına, şöhrete sahip olmaya, sevince kavuşulacağına, ferahlığa, maddi zorluklardan sıyrılmaya delalettir. Olumsuz yorum olarak iş sebebiyle huzursuzluğa, sıhhatin bozulacağına, kederden kurtulamamaya, dara düşmeye, sefalete yorulur. Bazı durumlar için de rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Bu zorlukların ardından hayalini kurduğu itibara, zahmet çekerek hayalini kurduğu ganimete, cefa ile birlikte hayalini kurduğu büyük güce, zorlukları aşarak elde ettiği büyük güce işaret eder.

"Rüyada gaipten sesler" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda bilinmeyenler

rüyada gaipten sesler
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaipten sesler" yazısı izinsiz kopyalanamaz.