Rüyada gaipten ses duymak

Bılıal F.(47) - İstanbul sordu : "Açık ara yapılmış en derin rüya yorumları sitesi sizinki. Bu gece bir rüya gördüm. rüyada gaipten ses duymak yorumlar mısınız? "

Rüyada gaipten ses duymak, üne erişileceğine, mutlu olmaya, sevecen yaşlı insana, zengin adama, aşk hayatının iyi olacağına, kazancın hayırlı olacağına, işte makama ulaşılacağına, istenilen bir başarıya, hayırlı işler ile meşgul olacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, güvenli yaşamaya delalet eder. Ender olarak da düşmanlıktan emin olunacağına, zarar görülmesine, kedere düşmeye, rahatının bozulacağına, korkulanın başına gelmesine işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle tabir ederler: Görülen rüya meşakkatle birlikte istediği daha iyi kazanca, cefa çekerek kazandığı toplu kazanca, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği hayra, zorlukları aşarak kavuştuğu saygınlığa delalettir.

"Rüyada gaipten ses duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada gaipten ses duymak
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Yaklaşık gecede birkaç saat rüya görülür.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaipten ses duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.