Rüyada gaipten insan sesi duymak

Gül D.(44) - İstanbul sordu : "Selam. Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada gaipten insan sesi duymak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada gaipten insan sesi duymak, ettiği yeminine bağlı kalacağına, beklentilerin yerine geleceğine, mutluluğa kavuşmaya, üne ulaşmaya, maddi zorluklardan kurtulmaya, iyi talihe, güzel uğraşlara gireceğine, gelire gelecek fazlalığa, kolay elde edilen altına, yüksek mertebeye yükseleceğine, anlayışlı orta yaşlı tanıdığa delalettir. Başka görüşlere göre de korktuğu şeyden emin olmaya, kedere düşmeye, rahatının bozulacağına, can sıkıcı bir hale düşmeye, zarar görülmesine yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu paraya, zorlukları aşarak kavuştuğu kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği toplu kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği mevkiye delalet eder.

"Rüyada gaipten insan sesi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı hakkında en sık sorulanlar

rüyada gaipten insan sesi duymak
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Tanımadığımız illerin, tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Ortalama bir insanın hayatının tahmini üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaipten insan sesi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.