Rüyada gaipten haber almak

Cihan V.(20) - Diyarbakır sordu : "İyi sabahlar, Kesinlikle internette bulunan en kullanışlı rüya web sitesi sizinki. rüyada gaipten haber almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gaipten haber almak, mutlu olmaya, ticari getirisi yüksek iş içinde bulunacağına, gelirin bereketli olmasına, aşk hayatının iyi olacağına, arzuların yerine geleceğine, maddi külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına, sosyal yaşamda muvaffakiyete, sevinmeye, külfetsiz elde edilen ganimete, ferahlamaya, sağlıklı bir ömre yorulur. Kimi zaman da sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, zora düşmeye, acımasız bir kişiye, üzüntü duymaya, korktuğundan emin olunacağına delalettir. Kimi yorumcular şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zamanla gözlediği ganimete, umudunu yitirdikten sonra düşlediği daha sağlıklı bir hayata, yenilgiden sonra özlediği mutluluğa, zorlukla birlikte gözlediği hünere delalettir.

"Rüyada gaipten haber almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada gaipten haber almak
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaipten haber almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.