Rüyada gaipten gelen ses duymak

Yakup G.(38) - Kahramanmaraş sordu : "Bir gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada gaipten gelen ses duymak yorumlar mısınız? "

Rüyada gaipten gelen ses duymak, güler yüzlü genç kadına, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, huzura ermeye, bol berekete, düşkünlükten sıyrılmaya, aşk hayatının iyi gittiğine, merhametli eşe, özlemi duyulan bir ilişkiye, tertemiz nimete, aydınlık geleceğe, sağlıklı yaşamaya işaret eder. Ayrıca can sıkıcı vaziyete gelmeye, sıkıntıya yaşama, korkuya olmasına, sağlığın bozulacağına, zorluğa düşmeye yorulmaktadır. Bir takım rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya meşakkatle özlediği mutluluğa, zorlukların ardından kavuştuğu mülke, mağlubiyetten sonra ümit ettiği sevince, yenilgiden sonra özlediği paraya işarettir.

"Rüyada gaipten gelen ses duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada gaipten gelen ses duymak
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Tabirlerin rehber olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada gaipten gelen ses duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.