Rüyada gaipten erkek sesi duymak

Göksu Ü.(37) - Bursa sordu : "rüyada gaipten erkek sesi duymak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gaipten erkek sesi duymak, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, kısa zamanda öğrenilecek iyi havadise, maddi yükü bulunan arkadaştan uzaklaşılacağına, istenilen bir başarıya, hak edilen kuvvete, iyi şansa, aşk hayatının iyi gittiğine, mal varlığına gelecek fazlalığa, dostluklarında feraha, ettiği yeminini yerine getirmeye, faydalı işler ile meşgul olacağına yorulur. Bunlarla birlikte ticaret alanında sorunlara, maddi probleme, rahatı yitirmeye, düşmanından emin olunacağına, sefalete işaret eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek istediği hayra, uğraşlarının sonunda hak edilen mutluluğa, uğraşarak ulaştığı zafere, zorlukların ardından ulaştığı yüksek mertebeye yorulur.

"Rüyada gaipten erkek sesi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada gaipten erkek sesi duymak
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok faktör üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada gaipten erkek sesi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.