Rüyada gaibden ses duymak

Esra N.(27) - Mardin sordu : "rüyada gaibden ses duymak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gaibden ses duymak, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, parasal yükü bulunan dosttan yakasını kurtarmaya, paranın bereketli olmasına, işte mertebeye yükseleceğine, iyi bir birlikteliğe, getirili uğraşlara, becerikli bir insana, refah dolu zamanlara, isteklerin hayata geçeceğine, merhametli dosta, arkadaşlarıyla birlikte yaşamaya işarettir. Olumsuz anlamda kederden sıyrılamamaya, korktuğu şeyden emin olmaya, sefalete, kötü huylu bir insan tarafından fenalık görmeye, huzurunun kaçacağına delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu beceriye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği kazanca, sıkıntıya düşerek istediği hayra, meşakkatle hak ettiği iyiliğe yorulur.

"Rüyada gaibden ses duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar hakkında bilinmeyenler

rüyada gaibden ses duymak
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya denilen şey, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumlarının kılavuz olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, tanışmadığımız kimselerin adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaibden ses duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.