Rüyada gaibden haber almak

Mesure İ.(23) - İstanbul sordu : "Bana kalırsa internetteki en ayrıntılı rüya tabiri web sitesi ruyadanegormek. rüyada gaibden haber almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gaibden haber almak, rahatlığa, zahmetsiz elde edilen altına, verdiği sözü yerine getireceğine, mutluluk dolu geleceğe, iyi sağlığını muhafaza etmeye, işyerinde terfiye, üne kavuşmaya, sevecen yaşlı insana, paranın verimli olacağına, sakin yaşayacağına, karlı girişim yapacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak sıkıntıdan kurtulamamaya, içinden çıkılması zor bir problemle yüzleşileceğine, üzülmeye, kötü niyetli düşman eliyle zarar görmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya işarettir. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle derler: Bu uğraşlarının sonunda gözlediği müjdeye, yenilgiden sonra elde ettiği daha iyi kazanca, yenilgiden sonra düşlediği nimete, yenilgiden sonra kavuştuğu paraya delalet eder.

"Rüyada gaibden haber almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile alakalı merak edilenler

rüyada gaibden haber almak
  • Rüya yorumlarının rehber olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaibden haber almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.