Rüyada gaga

Fadıl H.(40) - Yozgat sordu : "rüyada gaga açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada gaga, uzun ömre, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, sorunlardan arınmış kalacağına, paranın temiz olacağına, finansal yükü bulunan dosttan uzaklaşmaya, mutluluğu bulmaya, getirili yatırım gerçekleştireceğine, güvende kalmaya, işte mertebeye ulaşılacağına, verdiği sözüne bağlı durulacağına, merhametli çocuğa yorulur. Aynı zamanda parasal sıkıntıya, iş nedeniyle üzüntüye, korkulanın başına gelmesine, sıkıntıya yaşantıya, rahatının bozulacağına yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya zorlanarak kavuştuğu temiz kazanca, başarısızlıktan sonra umduğu paraya, hatalarının ardından elde ettiği şerefe, uğraşlarının sonunda kavuştuğu itibarlı mertebeye delalettir.

"Rüyada gaga" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada gaga
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu mutlaka değerlendirilmeli, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. bir çok parametre üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle tabirden rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Ortalama bir bireyin hayatının tahmini üçte birini, diğer bir deyişle tahminen 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Ortalama olarak her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada gaga" yazısı izinsiz kopyalanamaz.